Ahojte!
Mozabrick je jedinečný a vysokokvalitný výrobok, vďaka ktorému môžete svoje obľúbené fotografie a obrázky premeniť na obrazy.

Vytvorte si vlastnými rukami umelecké dielo v štýle pixel art!

Pomocou bezplatného generátora si ešte pred tým, než si foto-konštruktér zakúpite a poskladáte, môžete vybrať ľubovoľnú fotografiu a pozrieť sa, ako bude vyzerať váš obraz v štýle pixel art.

Mozabrick je ideálna hra pre vaše deti, pri ktorej si nie len rozvíjajú jemnú motoriku, predstavivosť, pozornosť a vytrvalosť, ale trávia aj voľné chvíle v kruhu najbližších, na konci čoho vám ostane obraz na pamiatku.

Mozabrick je ideálna hra pre vaše deti

Mozabrick je foto-konštruktér s bezhraničnými možnosťami! Konštruktér môžete skladať nekonečno veľakrát a to bez akýchkoľvek doplatkov!

Mozabrick je foto-konštruktér s bezhraničnými možnosťami!
Mozabrick je ideálny darček pre vás, vašich blízkych, priateľov, kolegov alebo obchodných partnerov.

Foto-konštruktér Mozabrick je jedinečná skladačka lego-puzzle, stavebnica z plastových tehličiek, ktorá umožňuje vytvárať obrázky Pixel-Art z fotografií. Zabavte sa s naším foto-konštruktérom Mozabrick! Zaručujeme vám, že konštruktér Mozabrick vám poskytne množstvo nezabudnuteľných momentov pri jeho montáži, ozdobí každý interiér a bude skvelým darčekom, ktorý si všetci zamilujú!

Radi vám pomôžeme, poradíme a nájdeme vám foto-konštruktér Mozabrick na každú príležitosť.

Ak si chcete pozrieť hotové obrazy našich spokojných zákazníkov, navštívte náš INSTAGRAM alebo FACEBOOK, alebo si pozrite RECENZIE na našej stránke.

Ak máte nejaké otázky, väčšinu odpovedí nájdete v časti Často kladené otázky.

Taktiež nám môžete kontaktovať e-mailom na: mozabrick.sk@gmail.com

Chceli by ste predávať tento skvelý a jedinečný výrobok. Mozabrick ponúka výhodné ceny pre svojich partnerov. Ohľadom spolupráce nás kontaktujte e-mailom na: mozabrick.sk@gmail.com

PLATBA

Pre váš komfort sme na našu webovú stránku pridali pohodlné spôsoby platby.


Platiť môžete:


  • bezhotovostne prostredníctvom platobného systému Stripe (platobná karta Visa, Mastercard, American Express, China UnionPay), Apple Pay, Google Pay, Link (Rýchla, bezpečná platba jedným kliknutím);

Vyberte si najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob online platby bankovou kartou prostredníctvom systému Stripe. Bezhotovostné platby cez platobnú bránu Stripe sú bezpečné. Všetky informácie o platbe sú plne šifrované.


  • bankovým prevodom na účet predajcu, s uvedením variabilného symbolu (číslo objednávky uvedené v jej potvrdení);

Po odoslaní objednávky bude na váš e-mail zaslaná faktúra.


  • dobierka. Pri platbe dobierkou je príplatok 1,5 €.

DORUČENIE

Doručenie zabezpečujú prepravné spoločnosti:


  • Packeta

Môžete si vybrať z nasledujúcich možností doručenia:

  • Kuriér (domov alebo do kancelárie)
  • Výdajné miesto, Samoobslužné výdajné miesto
  • Osobný odber

Spôsob a adresu doručenia je potrebné uviesť v objednávke. Pri zadávaní dodacej adresy sa prosím uistite, že uvedená adresa je úplná a správna!

Adresy výdajných miest a samoobslužných výdajných miest nájdete po kliknutí na odkaz:


Packeta


Doba doručenia závisí od prepravnej spoločnosti. Dodacia lehota je približne 1 – 4 pracovné dni, v rámci Európy približne 2 – 7 pracovných dní. Dodacia lehota sapočíta od momentu odoslania tovaru na adresu, nie od vytvorenia objednávky.


Upozorňujeme, že na spracovanie vašej objednávky potrebujeme 1-2 pracovné dni. Váš Mozabrick vám odošleme po prijatí platby za objednávku. Po odoslaní objednávky na vašu adresu alebo telefón dostanete kód na sledovanie zásielky.


Náklady na doručenie(ceny vr. DPH):

Doručenie sa vykonáva do uvedených krajín a iba za uvedených podmienok. Balíky sú poistené.V závislosti od krajiny doručenia môžu doručenie uskutočniť partneri týchto prepravných spoločností.


Náklady na doručenie a dopravu do iných krajín je potrebné si overiť samostatne v časti kontakty alebo prostredníctvom e-mailu: mozabrick.sk@gmail.com.


Náklady na doručenie sú pri platbe prostredníctvom systému Stripe alebo bankovým prevodom zahrnuté v cene objednávky.


Vyzdvihnúť si objednávku osobne v Bratislave je možné po dohode počas pracovnej doby. Dátum a čas je potrebné uviesť v poznámke k objednávke.


Osobný odber je možný na adrese: Tomášikova 12572/50D, 831 04 Bratislava.

Za osobný odber v Bratislave sa neplatí, je ale potrebné sa s nami o ňom vopred dohodnúť.


15-dňové právo na vrátenie tovaru:

Priame náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Konštruktér MOZABRICK je jedinečný foto-konštruktér, ktorý vám umožní nespočetne mnohokrát vytvoriť z ľubovoľnej fotografie obraz v štýle pixel art.
Konštruktér MOZABRICK je skvelým darčekom, ktorý nenechá nik bez povšimnutia a vďaka ktorému sa môžete zabaviť so svojimi blízkymi a priateľmi.

Montáž je ozajstná zábava, najmä keď konštruktér skladáte spolu s rodinou a priateľmi.

Ak máte deti, montáž konštruktéra MOZABRICK nielen že rozvíja ich jemnú motoriku, ale počas montáže strávite spolu voľný čas zábavným spôsobom a na záver vám ostane obraz na pamiatku.

Jednou z vlastností konštruktéra je, že si môžete MOZABRICK zostavovať nekonečno veľakrát a to bez akýchkoľvek doplatkov.

Obraz MOZABRICK bude v každom interiéri pôsobiť veľmi luxusne a nadčasovo.
Ukážky poskladaných obrazov si môžete pozrieť na našich stránkach FACEBOOK a INSTAGRAM alebo na našej stránke v časti RECENZIE.
ZANECHAJTE SVOJE ÚDAJE A MY SA VÁM OZVEME
Kliknutím na Odoslať správu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov.

Kontakty

Rebinder project s. r. o.

IČO: 54393019

DIČ: 2121659628, IČ DPH: SK2121659628

Riaditeľ spoločnosti Pavel Steshin


Lermontovova 911/3

81105 Bratislava

Slovenská Republika